Trustpilot
Expondo Logo
Használt termékek Vendéglátóipari eszközök
Használt termékek Professzionális szerszámok
Használt termékek Otthon és kert
Használt termékek Mezőgazdasági eszközök
Használt termékek Mérőeszközök
Használt termékek Irodai berendezések
Használt termékek Szállodai termékek
Használt termékek Takarítógépek
Használt termékek Egészség és szépségápolás
Használt termékek Rendelői berendezések
Használt termékek Sporteszközök

Termékszám: EX20060443

|

Modell: S-SPOTTER 5000

B-termék Horpadás javító munkaasztallal - 5000 A

Akciós
B-termékek
B-termékeink esetében általában ügyfeleink által visszaküldött, felújított termékekről vagy korábbi bemutatódarabokról van szó. A termékeknek lehetnek optikai hibái, de műszakilag hibátlanok. B-termékeinkre szokásos visszaküldési és garanciális feltételeink vonatkoznak.
248 456,00 Ft 310 570,00 Ft
Korlátozott idejű ajánlat 195 634,64 Ft nettó (27% ÁFA nélkül) Nettó számlát biztosítunk.

A legalacsonyabb ár a kedvezményt megelőző 30 napban: 301 990,00 Ft

Utolsó darabok! 1 db maradt.
INGYENES SZÁLLÍTÁS várhatóan október 14., kedd
Legalacsonyabb ár garancia
MSW logo
Főbb jellemzők
  • Horpadások javítására
  • Karosszéria lakatos műhelyekbe
  • Különböző hegesztési funkciók akár 5000 A-ig / Erőteljes horpadás kihúzó kalapáccsal
  • Könnyen cserélhető feltétek / Digitális, intuitív vezérlőpanel
  • 10 előre beállított funkció / Választás az automatikus és manuális programok közt
  • Kocsi, 2 polccal / Számos tartozék
Szállítási információk
Pótalkatrészek
Prémium garancia
Letöltések

Névtelen 2 évvel ezelőtt

****

Nagyon jó készülék, de nem tanácsolom, hogy nagy gondot vegyen az alkatrészért

Műszaki adatok

Földelő kábel
1.6 m
Hegesztőpisztoly kábel hossza
1.75 m
Ponthegesztés vastagsága
1.6 mm
Feszültség [V]
400
Hegesztési áram beállítása
Alacsony / közepes / magas
Névleges bemeneti áram [A]
50
Áramellátás részletei
400 V, 2 fázis / 50 Hz
Méretek (HxSzéxMa)
62 x 47 x 96 cm
Súly
56.4 kg
Szállítási méretek (HxSzéxMax)
61 x 54 x 88 cm
Szállítási súly
67.5 kg

Szállítási csomag

  • Horpadás javító S-SPOTTER 5000
  • Többfunkciós pisztoly 1,75 m-es kábellel
  • Test kábel (1,6 m)
  • Horpadás javító kalapács
  • Kihúzó kampó
  • Szén elektródás csatlakozó
  • Szén elektróda
  • Lemez feltét
  • Horpadás javító csillag feltét
  • 10 x Horpadás javító csillag
  • 15 x 10 mm alátét
  • 15 x 12 mm alátét
  • Hullámos huzal feltét
  • Hullámos huzal - 15 darab
  • Ponthegesztő feltét
  • Kézi szívónyílás
  • Horpadás javító kalapács
  • Csavarkulcs
  • Kihúzó kampó
  • Eszközdoboz
  • Hálózati csatlakozó NÉLKÜL szállítjuk.

Termékleírás

Horpadás javító munkaasztallal - 5000 A

Senki sem szeretne az autóján egy horpadást, de ha mégis keletkezik egy, akkor az MSW S-SPOTTER 5000 horpadás javító készüléke gyorsan a segítségére lesz! Hogy még a legösszetettebb horpadásokat is könnyedén tudja kezelni a karosszérián, a horpadás javítóhoz számos kiegészítőt csomagoltunk. Nem hiányozhat egy karosszéria lakatos műhelyből, vagy fényező műhelyből sem.
A készülék működési elve a ponthegesztésen alapul. Lemezeket, vagy hullámos drótokat hajszálpontosan a kívánt horpadásba lehet hegeszteni, hogy aztán a csúszókalapáccsal a sérült alkatrészt a kívánt formára húzzák. Éppen ezért, az S-SPOTTER 5000 10 különféle üzemmódot kínál önnek, hogy a különböző kihívásoknak a legjobban meg tudjon felelni.
A különböző feltétekkel tudja a horpadás javító csillagokat, vagy kerek alátéteket, csapokat, csavarokat, huzalokat a kiválasztott üzemmód segítségével felhegeszteni, hogy aztán finoman ki tudja húzni a horpadást. Egyéb üzemmódok lehetővé teszik a lemezek felduzzasztását elektróda segítségével, vagy szélek, peremek hegesztését. Ezen túlmenően a készülék ponthegesztésre is alkalmas, illetve nyomóhegesztéshez vagy vágó feladatokra is, a szénszálnak köszönhetően.
A pontos értékek a digitális kijelzőn pontosan és gyorsan beállíthatóak. A maximális kontrollról a LED kijelző és a fények gondoskodnak. Automatikus üzemmódban a hegesztő áram akár 5000 A-t is elér, a beállított időnek megfelelően. Manuális üzemmódban a hegesztőáram az időtől függetlenül szabadon beállítható, míg az idő 0,01 és 999 s közt szabályozható.
A készletben található egy hegesztő pisztoly, amely multifunkcionálisan a feltétek segítségével különféle csapok és csavarok hegesztésére alkalmas. Ennek segítségével vitelezhetőek ki a különböző funkciók. A tömlőcsomag hossza 1,75 méter, míg a testkábel 1,6 méter, ami tovább elősegíti a rugalmas bevethetőséget.
A további mobilitásról a 4 kerekes munkaasztal gondoskodik, amelyből 2 kerék szabadon mozgatható. Munkaeszközöket és tartozékokat kényelmesen tárolhat a két polcon. A számos tartozékot a koffer segítségével könnyedén tudja tárolni.

Értékelések és vélemények

5

1 értékelés alapján

Rendezés :

2 évvel ezelőtt Közzétéve Expondo France

****

Nagyon jó készülék, de nem tanácsolom, hogy nagy gondot vegyen az alkatrészért

A SZAKÉRTŐK VÁLASZTÁSA
17 ÉV TAPASZTALAT...
a szakemberek támogatásában
4.3
-es értékelési pontszám a Trustpilot-on
3 MILLIÓ...
boldog és elégedett professzionális ügyfél