Termék: EX10061010
|Modell: MSW-MC46L1
Alacsony készlet
Siessen! Már csak néhány darab van készleten.
Készen áll a szállításra!
Szállítási idő kb. 1-3 nap6 értékelés alapján
Ár érték arányban nagyon jó. Könnyű felszerelni. De két zárt sisak nem fér el benne. Ezt leszamitva tökéletes.
Kicsit aggódtam a túl alacsony ár miatt, de a kidolgozás minősége, a zsanérok szilárdak, teljesen vízállóak – aztán egy heves esőzés kb. 30 perccel az út után. A lemezeken található rögzítések nagyon variálhatóak, így gond nélkül rögzíthetők a motorkerékpárra. Jó lenne az anyabiztosítás, én használtam az enyémet. Az árat tekintve nincs okunk panaszra, összehasonlítható más gyártók drága termékeivel.
Kiváló áru, gyors szállítás
A pénzért nem vártam csodát, de a kialakítás minőségén meglepett - elsősorban a műanyag szilárdsága, jól megoldott rögzítés a lemezzel (a szállítási terjedelemben). Valószínűleg furcsán fog kinézni egy kis robogón vagy segédmotoros kerékpáron, de egy nagyobb robogón (Kymco Downtown, Honda Forza, Suzuki Burgman...) teljesen ideális, hatalmas extra teret ad, és mindenekelőtt ugyanazt a minőséget harmada az ár a márkás bőröndökhöz képest SHAD, KAPPA stb.
Egy felső doboz 46L, a piros csík mögé LED hurkokat is lehet szerelni, 3 hurok, a középső folyamatosan világít és az alsó és a felső féklámpára, teljesen szemtelenül néz ki, ajánlott, egyetlen hátránya a zár, hogy a a kulcsnak bent kell lennie a doboz zárásához, könnyen kezeli a 10 kg-os terhet.//AB, Svédország. Legyen szép napod!!!!
Szép doboz.. Egyetlen mínusz a rögzítőlap, ami koptatja a gumibetéteket, hogy kiküszöbölje a vibrációt és egyébként olcsón néz ki, ha egy szép táskához hasonlítjuk.